Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

BORINKA -ALZHEIMERCENTRUM

SÚBOR
Dátum: 27.05.2021
Autor: Obec Báb
Počet videní: 762
BORINKA -ALZHEIMERCENTRUM

Služby

Sme špecializované zariadenie sociálnych služieb so zameraním na poskytovanie komplexnej integrovanej dlhodobej sociálno-zdravotnej starostlivosti osobám trpiacim demenciou rôzneho typu, najmä Alzheimerovou chorobou. Kapacita nášho zariadenia je 160 miest s počtom zamestnancov 125. Bývanie je poskytované v dvojlôžkových obytných jednotkách v rámci spoločných sociálnych zariadení. Sociálna aj pracovná rehabilitácia je realizovaná v spoločenských miestnostiach, kde sú vykonávané aj špeciálne terapie. Ubytovací objekt sa nachádza v takmer 4 ha parku, v ktorom sú oddychové aj relaxačné zóny, altánky či kaplnka.

Ponúkame pre Vašich občanov, ktorí sú odkázaní na pomoc inej osoby v dôsledku ich ťažkého zdravotného postihnutia či nepriaznivého sociálneho stavu vyššie uvedené služby v príjemnom prostredí pod odbornou garanciou lekárov špecialistov, sestier špecialistiek, sociálnych pracovníkov.

Pre bližšiu ilustráciu Vám v prílohe zasielame informačný leták obsahujúci základné údaje o nás.

Verím, že v prípade potreby poskytnutia sociálneho poradenstva z Vašej strany Vašim žiadateľom Vám naša ponuka bude nápomocná aj účinná.

Podrobnosti o nás nájdete na našej Web.stránke https://www.zss-borinka-nitra.sk/

 

S úctou

 

Ing. Jozefína Vlčková

riaditeľka

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
infoletak Veľkosť: 1.27 MB Formát: pdf Dátum: 28.5.2021

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.