Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja

na roky 2021 – 2025

OZNAM

Vec: Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja na roky 2021 – 2025

– zaslanie oznámenia o strategickom dokumente

Obstarávateľ, Okresný úrad Nitra, odbor starostlivosti o životné prostredie, doručil Okresnému úradu Nitra, odbor starostlivosti o životné prostredie, oddelenie štátnej správy vôd a vybraných zložiek životného prostredia kraja, podľa § 5 zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na ŽP - oznámenie o strategickom dokumente ,, Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja na roky 2021 –2025.

Oznámenie o strategickom dokumente ,, Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja na roky 2021 –2025, je zverejnené na webovom sídle Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky, na adrese:

Občania môžu do oznámenia o strategickom dokumente ,, Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja na roky 2021 –2025, nahliadnuť, robiť si výpisy, odpisy, alebo na vlastné náklady robiť kópie, v úradných hodinách, na Okresnom úrade v Nitre, odbor starostlivosti o životné prostredie, po dobu 14 dní.

Katarína Mego Töröková

starostka obce

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja Veľkosť: 205.3 kB Formát: pdf Dátum: 3.5.2022