SAV a UKF v Nitre

Ústav krajinnej ekológie SAV v spolupráci s Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre vykonáva vo Vašej obci v priebehu rokov 2019-2021 výskum zmien krajiny v rámci projektu Demetra - „Hodnotenie novodobých zmien a vývojových trendov poľnohospodárskej krajiny Slovenska“. Vašu obec, spolu s niekoľkými ďalšími obcami, sme si vybrali preto, že sme v území pracovali v minulosti a to nám umožňuje zistenie a zhodnotenie zmien poľnohospodárskej krajiny.
Preto vás prosíme, venujte nám kus zo svojho voľného času a podeľte sa s nami o vaše cenné názory, potreby a požiadavky na krajinu, v ktorej žijete a ktorej ste spolutvorcami.

Odber noviniek