Slovak Telekom, a.s.

Výstavba verejnej optickej elektronickej komunikačnej siete

SLOVAK TELEKOM, as. v rámci sústavného skvalitňovania poskytovaných služieb plánuje realizáciu výstavby verejnej optickej elektronickej komunikačnej siete.

Účelom stavby je vybudovanie optickej prenosovej siete pre poskytovanie vysokorýchlostných multifunkčných elektronických služieb prostredníctvom technológie FTTH.

Každému z Vás príde do schránky INFORMAČNÝ LIST + Súhlas k umiestneniu a zhotoveniu súčasti verejnej elektronickej komunikačnej siete.

Tlačivá v prípade Vášho SÚHLASU/NESÚHLASU môžete  osobne priniesť na Obecný úrad Báb,

Alebo mailom na office@didanr.sk

Taktiež sa môžete telefonicky informovať u projektanta p. Ing. Vladimíra Didu : 09052 720 965.

Tlačivo - súhlas Báb 305.7 kB pdf 1.12.2020