Oznam

Otvorenie MŠ.

OZNAM

Riaditeľka MŠ Báb po dohode so zriaďovateľom oznamuje rodičom, že prevádzka MŠ sa na základe „predbežného oznámenia krízového štábu Nitrianskeho okresu“ otvára v riadnej prevádzke od 8.2.2021.

Pokyny pre rodičov:

• Do MŠ môže nastúpiť len dieťa, ktoré neprejavuje príznaky ochorenia COVID 19 a iného akútneho ochorenia ako je zvýšená telesná teplota alebo triaška, malátnosť, neprimeraná únava, začervenané alebo zapálené oči s výtokom, upchatý nos so sťaženým dýchaním, hustý skalený alebo zafarbený (žltý, zelený) výtok z nosa, nádcha, bolesť uší, výtok z uší, oslabený sluch, suchý dusivý kašeľ, vlhký produktívny kašeľ, vracanie, riedka stolica niekoľkokrát denne, novovzniknuté začervenanie kože, vyrážky, chrasty a pod.
  • Dieťa do/z MŠ sprevádza len jedna osoba, ktorá sa preukáže negatívnym výsledkom testu na COVID- 19.
  • Do šatne vstupujte po jednom (+dieťa) a zdržiavajte sa tam čo najkratší čas.
  • Rodič podpíše čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti
  • Ak dieťa 8. 2. 2021 do MŠ nenastúpi prosíme rodičov, aby ho odhlásili zo stravy najneskôr v nedeľu 7. 2. 2021 do 19:00 hod. na t. č. vedúcej ŠJ 0948 90 40 20 a materskú školu informovali o dĺžke neprítomnosti dieťaťa na t.č.037/6588118 počas prevádzky MŠ.

Prosíme rodičov, aby priebežne sledovali stránku obce Báb, nakoľko sa môžu informácie o prevádzke MŠ meniť v závislosti od vyvíjajúcej sa situácie.

Čestné vyhlásenie 11a 23.7 kB docx 6.2.2021
Príloha 11b 25 kB docx 6.2.2021