Obec Báb
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

BORINKA -ALZHEIMERCENTRUM

BORINKA -ALZHEIMERCENTRUM
Služby

Sme špecializované zariadenie sociálnych služieb so zameraním na poskytovanie komplexnej integrovanej dlhodobej sociálno-zdravotnej starostlivosti osobám trpiacim demenciou rôzneho typu, najmä Alzheimerovou chorobou. Kapacita nášho zariadenia je 160 miest s počtom zamestnancov 125. Bývanie je poskytované v dvojlôžkových obytných jednotkách v rámci spoločných sociálnych zariadení. Sociálna aj pracovná rehabilitácia je realizovaná v spoločenských miestnostiach, kde sú vykonávané aj špeciálne terapie. Ubytovací objekt sa nachádza v takmer 4 ha parku, v ktorom sú oddychové aj relaxačné zóny, altánky či kaplnka.

Ponúkame pre Vašich občanov, ktorí sú odkázaní na pomoc inej osoby v dôsledku ich ťažkého zdravotného postihnutia či nepriaznivého sociálneho stavu vyššie uvedené služby v príjemnom prostredí pod odbornou garanciou lekárov špecialistov, sestier špecialistiek, sociálnych pracovníkov.

Pre bližšiu ilustráciu Vám v prílohe zasielame informačný leták obsahujúci základné údaje o nás.

Verím, že v prípade potreby poskytnutia sociálneho poradenstva z Vašej strany Vašim žiadateľom Vám naša ponuka bude nápomocná aj účinná.

Podrobnosti o nás nájdete na našej Web.stránke https://www.zss-borinka-nitra.sk/

 

S úctou

 

Ing. Jozefína Vlčková

riaditeľka

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
infoletak 1.27 MB pdf 28.5.2021