Národné dni podpory ekonomiky Slovenska

15. – 21. október 2018

Vážení  partneri,

Na základe dlhoročného partnerstva so Združením miest a obcí Slovenska by sme Vás radi oslovili so spoluprácou v rámci Národných dní na podporu ekonomiky Slovenska „Pýtajme si slovenské“. Podporte naše snaženie a informujte svojich občanov, že od 15. do 21. októbra 2018 prebiehajú Národné dni na podporu ekonomiky Slovenska, aby sa aktívne zapojili do tejto kampane a nakupovali slovenské výrobky.

Každoročne sa nám darí nadchnúť touto myšlienkou viac ako milión občanov, ktorí sa aktívne zapájajú svojimi nákupmi do kampane a pomáhajú tak spoločne zlepšovať život nás všetkých.

Spoločne úspešne budujeme nákupný patriotizmus na Slovensku .

V prílohe Vám zasielame rádiospot, ktorý môžete vysielať vo vašom miestnom rozhlase, vizuál na vašu webstránku a vizuál kampane, ktorý môžete vytlačiť a vystaviť na verejnej tabuli. Zároveň v prílohe nájdete aj  bližšie informácie ohľadom kampane 2018 „Aktívne si pýtajme slovenské“. Pokiaľ by ste mali záujem aj o televízny spot,  obratom Vám ho zašleme.

Dajte nám prosím obratom vedieť, či sa zapojíte do tejto kampane a oslovíte vašich občanov, aby aktívne nakupovali domáce počas Národných dní na podporu ekonomiky Slovenska v dňoch 15.-21.októbra 2018.

Na tlačovej konferencii dňa 15.10.2018 budeme informovať novinárov o zapojení miest a obcí do budovania nákupného patriotizmu takouto formou.

Ďakujeme za vašu podporu a aktívny prístup!

V a s o v á  Agata

Media Development Manager

Incoma Slovakia, s. r. o.

Mišíkova 10

811 06 B r a t i s l a v a

vasova@incoma.sk

Súbory na stiahnutie:
pytajme si slovenske - aktivne RADIO SPOT 707.3 kB 11.10.2018
aktivne_si_pytajme_print_A4 1.22 MB 11.10.2018
Informácie o kampani 97.1 kB 11.10.2018

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách.