Výberové konanie

RIADITEĽ - RIADITEĽKA Materskej školy
26.03.2019

O B E C   B Á B

zastúpená starostkou obce v zmysle zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov

v y h l a s u j e

výberové konanie na obsadenie funkcie

RIADITEĽ-RIADITEĽKA

Materskej školy

B Á B

s predpokladaným nástupom 1. júl 2019.

Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:

• Odborná a pedagogická spôsobilosť pre materské školy podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z. ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov.
  • Vykonanie 1. atestácie v zmysle zákona č. 317/2009 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Najmenej 5 rokov pedagogickej praxe.
  • Bezúhonnosť.
  • Zdravotná spôsobilosť.
  • Ovládanie štátneho jazyka.
  • Osobnostné a morálne predpoklady.

Požadované doklady:

• Písomná prihláška do výberového konania.
  • Overené fotokópie o najvyššom dosiahnutom stupni vzdelania.
  • Doklad o dĺžke pedagogickej praxe.
  • Aktuálny výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace).
  • Stručný návrh koncepcie rozvoja školy.
  • Profesijný  životopis.
  • Písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní s požadovanými dokladmi treba zaslať poštou alebo osobne doručiť v obálke označenej „ Výberové konanie na MŠ - neotvárať“ do 10.05. 2019 do 12,00 hod. na adresu: Obecný úrad Báb 465, PSČ 951 34. Prihlášky zaslané po termíne sa do výberového konania nezaradia.

Uchádzačom, ktorí splnia stanovené podmienky, bude termín a miesto výberového konania oznámený písomne.

V Bábe dňa 26.03.2019                                                                Katarína Töröková

starostka obce

FacebookFacebook